bubak

spadly jste nekdy z natěračskejch štaflí ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

V rámci pomaturitní praxe jsem se dokonce na nich naučil i chodit a od té doby jsem suverén.

Další odpovědi
arygnoc

Ne

au!

anonym

Ano

Pokud netrváte na těch natěračských-klasický štafličky,při čištění okna.

venkovan

Ne

Ne, ale stejně auuu

led

Ano

Napriek tomu, že viem s nimi aj chodiť, najhorší pád som mala z najnižšej priečky 40cm. Zlomila som si ruky, au.
PS.
Z výšky má človek čas reagovať.

Mirrorwoman

Ne

Ale nejsem si ůplně jistá.

dědapetr

Ne

Jen jsem propadl lešením.

filva

Ne

Jikra

Ne

Duvemblejt

Ne

Eseona

Ne

Z natěračských přímo ne, ovšem když jsem lezla na půdu, podklouzl mi žebřík a letěla jsem i s ním…

anonym

Otázka je jen pro ženy? Že je tam ypsilon (spadly)!

quentos

Dr. Axl: napadlo mě přesně totéž, proto se ankety nezúčastním :{)>

led

U mužov sa predpokladá automaticky, že padnú, keď vylezú na rebrík 😁