bolak

Spadlo na vás někdy něco?

Strom, lustr, polička, soused, prostě cokoliv zajímavého.

(a nic abstrakního prosím, jako „splín“ a podobné krávovolovinky)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano

Brácha z okna ve druhém patře.
Jemu se nic nestalo.
Já měla zadřenej asfalt po celé délce lýtek a na hlavě 12 stehů.
Doplňuji:
pardóno, záměna slov – ne lýtka, ale předloktí :D

Další odpovědi
sevos

Ano

Doplňuji:
Jako na malýho kluka vánocní stromek.

RyuzakiKate

Ano

Jako na malou holku kaštan přímo ze stromu.

briketka10

Ano

polička na hlavu, když jsem ji chtěla chytit už jsem to nestihla
udělala mi velkou díru do dveří nového mrazáku :(
Doplňuji:
a za celej život spousta jinejch věcí : počítá se i holubí h+++o ?
nevonělo, nešlo sundat z vlasů a vyprat z trika bléé..

SonsyMite

Ano

Doplňuji:
Kočka!

Lorrien

Ano

Jako maličká jsem ráda tahala za záclony, až se na mě zřítila i s tou tyčí, na které je pověšená :))))) :D jinak na mě spadlo toooolik věcí… déšť se také počítá?? :D

honza19hk

Ano

spadla na mě deka když jsem procházel okolo paneláku.Asi někomu ulítla z balkonu.
Sem tam nějaké ptačí hovínko.
Krom toho se na mě převrátil lakatoš.

manon

Ano

Doplňuji:
Lavina ze střechy.

Drap

Ano

Ano. Už spousta věcí. Největší rána byla při stěhování nábytku. Spadla mi na ni police, která byla volně položená na skříni. Pěkně hranou. Spravilo to 6 štychů.
Zajímavější by ale asi bylo, co spadlo na hlavu tobě ? To by mně moc zajímalo.

Lukasy

Ano

Větev když jsem jel nakole jen par milimetru odemně, skřin, klec,ptači trus, list, kamen,sušák,pa­vučina a něco by se možna ještě našlo.

vlk samotař

Ano

Doplňuji:
Ale ano- kolega v práci na mě hodil strom.Nechtěl aspoň doufám.

meTTax

Ano

Kromě smůly ještě kafé, když jsem byl malinkej, hned mě rychlá vezla do špitálu.

Poklička

Ano

martin14

Ano

Monča.R.E.T.

Ano

manon

Bolaku, co Tvoje hlava? Jak se ptá Drap (nevím jak to myslí :) ) – já jsem jen zvědavá :) Třeba jablko ze stromu?

bolak

Na mě nespadlo nic, ale jednou mě pokousala labuť do hlavy, a vod tý doby se to se mnou vleče…