Spadli nám doma ze zdi hodiny, z ničeho nic, už tam visí měsíc a dnes jen tak spadly, znamená to něco?

podle pověry to předpovídá, že bud v rodině někdo umře, nebo se stane něco ošklivého. Mám strach....... poslední 3 nebo 2 dny to doma není zrovna dobrý, tak mám strach že se něco stane. Je to pravděpodobné, vyplnila se už vám někdy nejaký pověra?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou to jen pověry,možná ale bude pršet.

Další odpovědi
marci1

Buď úplně v klidu, hodiny byly jen špatně pověšené. 🙂

Slayer5

Na pověry nevěřím, ale možná by to mohl být duch a na ty já už věřím.

setapouch

Ano, stane se neco nemileho. Mozna umrti, mozna uraz, mozna ztvrdne chleba.
Kdo chce, vzdycky si najde vyplneni povery, ale jinak povery nemaji s realitou nic spolecneho. Nemusis se bat o nic vic nez pred padem tech hodin ;)

redy

To je nemilé, a rozbyli se?
Jo a příště pořádně pověsit– ty hodiny :)

bububabu

Já si myslím že se říká že když se zastaví hodiny tak někdo zemře ale když hodiny spadly tak jen byly špatně pověšený.