SPADLA MI PODMÍNKA ZA SPRONEVĚRU?

DOBRÝ DEN V LISTOPADU 2009 JSEM DOSATAL PODMÍNĚNÝ TREST ZA SPRONEVĚRU V DÉLCE TRVÁNÍ 30 MĚSÍCŮ. 11.1.2010 MI PŘIŠEL ROZSUDEK KDE SE MOHU DO 8 DNŮ ODVOLATPODLA MI TEDY PODMÍNKA NEBO NÉ.DĚKUJI

Odpovědi
standa

Skutečnost, že vám teď přišel rozsudek nemá s novým trestním zákoníkem (nebo-li ´amnestií´) NIC společného.

Odvolat se samozřejmě můžete, ale měl byste pro to mít pádné argumenty.

Jinak co týká případného vztahu nového trestního zákoníku na váš případ, tak na tento trestný čin se ´amnestie´ nevztahuje.

Jinýmí slovy „podmínka vám nepadla“.