Cadillac

Spadl mi netbook na zem a 2/3 displeje teď sestávají z černých a jinak barevných pruhů. Jak se dá tato závada odstranit?

Porouchany displej u netbooku

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Výměnou displaye, ale je možné, že oprava bude dražší než nový netbook.

Nový display asi jen tak nekoupíte. Budete muset do servisu, tomu to výrobce prodá (většinou pouze těm autorizovaným)

Další odpovědi
Valky

Nebo reklamace… Mě prasknul pant a jen výměna nových asi za 5tisíc… Mám MSI, takže jediný servis pro ně v Evropě je v Polsku, naštěstí si pro něj přijeli a mám nový celý displej a vlastně celou tuhle část, novou klávesnici, nové repráčky.. jediné, co mi zůstalo staré je můj HDD :D Takže reklamačka se opravdu vyplatí, jinak bych se za tuhle „výměnu“ nedoplatila… Zaplatila jsem jen 500Kč za dopravu… Což není tak šílené, když pro něj z Polska jeli do Severních Čech a zase zpět.. :)

Pecudka

Mě se to stalo také, ale nespadl mi, bylo to v záruční době, tak mi jej zdarma opravili. V opravně mi řekli, že jsem měla štěstí když se to stalo v záruční době, neb oprava by se mi nevyplatila, nový je lacinější.