Pokročilý

Sousedův pes ve dne spí a v noci štěká. Jak ho udržet přes den vzhůru?

Napadlo mě dát na zahradu přehravač, které bude z CD přehrávat vysoké frekvence, které slyší pouze psi. Frekvence nebo hlasitost by se měnila, aby to nebylo jednotvárný. Bude to fungovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spíše ne. Choď se psem během dne na dlouhé procházky. Pokud je pes v pohybu, tak neusne.

Další odpovědi:

Zlatý

Nechápu, proč chceš, aby kromě noci měl štěkat ještě taky přes den.

Stříbrný

Zkus si ze psem o tom popovídat.

Zlatý

Zkuste ve dne štěkat, v noci bude unavený a už štěkat nebude.

Stříbrný

Sousedův pes (tedy mého souseda) má velmi hlasitý štěkot, dává do toho všechny síly. Když jdu kolem plotu, přiběhne až k němu a štěká na mě z cca jednoho metru, div mě i nepoprská slinami. Musím si vždy zacpat prstem přivrácené ucho. Dělá to pouze v noci, přes den bývá za domem. Už to asi bylo nepříjemné i samotným majitelům, nejspíš je to budilo. Protože dneska jsem šel opět kolem, pes dvakrát nebo třikrát zařval a ozval se nepříliš hlasitý ale ani nepříliš vysoký hvizd (možná ale, že tento zvuk obsahoval i ultrazvukové frekvence) - a pes okamžitě ztichl, koukal jsem jako blázen. Už před časem jsem viděl ultrazvukovou "rušičku psů" na shopu Conrad, podle tamní diskuze není funkčnost 100% zaručena (psi jsou individuální, ne na každého to funguje), nicméně protože jde o e-shop, lze zboží vyzkoušet a do 14 dnů i vrátit prodejci bez udání důvodu.

Zdroj: http://www.conrad.cz/plasic-ps u-antistekac.k710003

Poridte mu fenku..jiste ho to zamestna. :-D

je nekolik reseni. at se se psem pres den neco dela- beh, nejaka cinnost, aby se zamestnal
vzit a zavrit ho doma v dome
koupit protistekaci obojek a pokud jen zacne se stekotem, dat mu elektricky impuls- jsou to specialni psi obojky- elektricke,bezpecne jsou na prodejnach zverimexu i na internetu.

Pokročilý

Bohužel, ale od toho pes je aby štěkal a tak zaháněl potenciální zloděje. Jediné co by asi šlo udělat je mít pořádné plastové okna a nebo špunty v uších. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.