Avatar uživatele
LubosHa

Sousedův pes ve dne spí a v noci štěká. Jak ho udržet přes den vzhůru?

Napadlo mě dát na zahradu přehravač, které bude z CD přehrávat vysoké frekvence, které slyší pouze psi. Frekvence nebo hlasitost by se měnila, aby to nebylo jednotvárný. Bude to fungovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Spíše ne. Choď se psem během dne na dlouhé procházky. Pokud je pes v pohybu, tak neusne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Nechápu, proč chceš, aby kromě noci měl štěkat ještě taky přes den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Zkus si ze psem o tom popovídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zkuste ve dne štěkat, v noci bude unavený a už štěkat nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Sousedův pes (tedy mého souseda) má velmi hlasitý štěkot, dává do toho všechny síly. Když jdu kolem plotu, přiběhne až k němu a štěká na mě z cca jednoho metru, div mě i nepoprská slinami. Musím si vždy zacpat prstem přivrácené ucho. Dělá to pouze v noci, přes den bývá za domem. Už to asi bylo nepříjemné i samotným majitelům, nejspíš je to budilo. Protože dneska jsem šel opět kolem, pes dvakrát nebo třikrát zařval a ozval se nepříliš hlasitý ale ani nepříliš vysoký hvizd (možná ale, že tento zvuk obsahoval i ultrazvukové frekvence) – a pes okamžitě ztichl, koukal jsem jako blázen. Už před časem jsem viděl ultrazvukovou „rušičku psů“ na shopu Conrad, podle tamní diskuze není funkčnost 100% zaručena (psi jsou individuální, ne na každého to funguje), nicméně protože jde o e-shop, lze zboží vyzkoušet a do 14 dnů i vrátit prodejci bez udání důvodu.

Zdroj: http://www.con­rad.cz/plasic-psu-antistekac.k710003

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
peace

Poridte mu fenku..jiste ho to zamestna. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rotvik

je nekolik reseni. at se se psem pres den neco dela- beh, nejaka cinnost, aby se zamestnal
vzit a zavrit ho doma v dome
koupit protistekaci obojek a pokud jen zacne se stekotem, dat mu elektricky impuls- jsou to specialni psi obojky- elektricke,bezpecne jsou na prodejnach zverimexu i na internetu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Bohužel, ale od toho pes je aby štěkal a tak zaháněl potenciální zloděje. Jediné co by asi šlo udělat je mít pořádné plastové okna a nebo špunty v uších. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek