quentos

Sousedovic Toníček

Píseň Ivana Mládka, kterou mnozí znají coby znělku „Receptáře“, netřeba představovat. Otázka je však směřována na její odraz v běžném životě. Zažili jste, případně byli jste svědkem, ať již očitým či „ušitým“, podobného případu? Žena uteče od šikovného manžela, který by se pro ni byl rozkrájel, za naprostým lemplem, případně opačně – manžel od šikovné obětavé manželky za slépkou?
Vysvětlení později uvedeného případu, tedy útěku manžela ze nepraktickou „potvorou“ ,jsem našel v knize Sherry Argovové „Proč muži milují potvory“: muži mají rádi výzvy a obětavá žena, která jim splní, co jim na očích vidí, již pro ně onou „výzvou“ není. Proč to ovšem funguje i naopak, co myslíte?
Doplňuji:
ReHu: činím tak právě proto, že vím, že to funguje i naopak – ženy milují hajzly a hodným mužům …

Nejlepší odpověď
kropitko

no a takhle tady žijem…s hodným,hod­nou je nuda,to chce adrenalin,ale kde je ta správná míra,to těžko říct…

Další odpovědi
roxy52

Třeba měl sousedovic Toníček tučnější konto.Nebo něco jinýho.

Džanička

Ano,zažil to můj starší bratr.Žena (moje bývalá nejlepší kamarádka) mu při štědrovečerní večeři řekla,že už mu rok zahýbá se sousedem od naproti..Toho souseda já znám,a je to hospodský povaleč,který nemá jak je rok dlouhý práci..A když jsem bratra a jí seznámila,tak když se pak meli brát,říkala jsem mu jaká doopravdy je,říkal ať jí nechám být,a pak mi dal za pravdu.Teď už růžové brýle nenosí..

ReHu

Asi to tak někdy je, ale víc mě překvapilo, že ty, coby muž, čteš knihu, více méně určenou ženám 🙂.
Doplňuji:
Tak to jo. Souhlasím. Je to oboustranné.

martina1

To neznám.Spíš některé kamarádky utekly od alkoholiků a lemplů a teď se mají lépe.Já na zdrávce chodila s klukem a byla bláznivě zamilovaná.Dodnes jsme kamarádi a vůbec nelituju,že jsme šli každý jinou cestou.Už má třetí ženu,pět dětí,pokud vím tak dluhy a ještě se blbě chlubí co má ženských.