Atlanis

Soused nepostavil dům který v projektu měl navazovat na můj dům což jsem nepředpokládal má povinnost dostavět dům?

Tato stěna není v dostatečné šíři a není zateplena ani chráněna proti povětrnosti.

Nejlepší odpověď
Alesh

No nevím, ale já bych radši se sousedem společnou zeď neměl a ještě líp souseda mít až tak alespoň 50 m od baráku.

Další odpovědi
Drap

Je nutno vyžádat informace na stavebním úřadě, zda nebyla třeba provedena změna projektu, potom by povinnost neměl