lerak14

Soused není špatný, ale štve mne tím, že nechce moju pozdravit první-no není to trotl?

řekne je mladší(o dva roky)přitom jeho je odemne o 8roků a byla by mě hanba ji nepozdravit když mu řeknu že také nebudu jeho zdravit první-řekne že jemu to jedno-vaše reakce?
Doplňuji:
ale on stojí a hledí jako blb o tom to je

Nejlepší odpověď
Terryle

Myslím, že hledáš problém tam, kde není – pokud je soused v pohodě, nač si to kazit kvůli blbosti? Kašlete už jednou na zásady, kdo má zdravit dřív.. zdraví ten, kdo si první všimne, kdo má lepší náladu, prostě cokoli… jednou pozdraví ten, podruhé ten. Nač mít spoutaný konvencema úplně všecko?

Další odpovědi
ten který je

Podívej se Karle,ono je to možná lepší že se soused nezdraví s Tvou manželku.Bud rád že je mu to jedno,než kdybys přišel každý den z práce domů a soused u vás každý den opravoval plovák na WC nebo jiné domácí práce.:-D

dudu

Se sousedy se zdravíme a navíc si provádíme různé žertíky. Nedávno např. na moje zazvonění otevřela sousedka jen v kalhotákách a nahoře bez se slovy: co potřebuješ, Pepa není doma. Já zůstal štronzo, začal cosi blekotat a v tom koukám, soused se řechtá jako kůň ve dveřích od šatny. Pak jsme si dali pár štamprdliček. No nevím, napodobovat asi každému nedoporučuji.

Radak

Mě když nechce chlap pozdravit jako ženu první, tak se na něj usměju. Jemu to většinou dojde a pozdraví.