Pan Kolečko

Soused chodí každé ráno prohledávat popelnici.

Soused chodí každé ráno k popelnici, hrabe se v ní a pak předstírá,že mu tam něco spadlo. Bojím se, že může roznášet nějaké nakažlivé nemoci. Mám ho na to upozornit?

Nejlepší odpověď
Drap

Upozornit ho můžeš, ovšem nevím zda si to přizná a zřekne se své oblíbené zábavy. Pro jistotu ho nelíbej !

Další odpovědi
anonym

Co se v mládí naučíš, v důchodu jako když najdeš.

marci1

Zkuste na popelnici položit rukavice. 🙂

mosoj

Kdy jsi ho naposled viděl? Včera ve zprávách říkali, že nějakého křováka naložili do kuka vozu a je celej zpřeráženej.

Andrejs

Takových „sousedů“ jsou v celé ČR možná statisíce. Roznášet nakažlivé nemoce jistě mohou, jenom si uvědom, co všechno se do popelnic hází. Upozorňováním jednoho se to ale nevyřeší.

ptáč

Soused chodí každé dopoledne kontrolovat hlavní plynoměr.