Bronzový

Soukromí. Z jakých důvodů skrýváte své aktivity?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiné důvody

Jsem dost otevřená, ale něco si samozřejmě pro sebe nechávám. Důvody - asi všechno dohromady. Jsou věci, který by někdo mohl použít proti mně nebo blbě pochopit. Jsou věci, u kterejch mám prostě ráda pocit, že o nich vím jen já nebo mí blízcí. A do spousty prostě nikomu nic není - není důvod, proč by to měl někdo vědět.

Další odpovědi:

Zlatý

miluji soukromí

Prísne delím verejné a súkromné informácie. Moje súkromie je moje súkromie, môj hrad.

Zlatý

jiné důvody

Neskrávám své aktivity, ale jsou i věci, které si nechávám jen pro sebe a po kterých nikomu nic neni.

Pokročilý

miluji soukromí

Neurčitý strach ze zneužití a zároveň miluji soukromí. Už se mi x-krát stalo, že jsem něco pustil a později jsem toho litoval. Vám snad ne...?

Zlatý

jiné důvody

Především zdravotní. On soused má moc těžkou ruku.

Bronzový

jiné důvody

Zlatý

miluji soukromí

Diskuze k otázce

Bronzový

IK

Nejsem příznivcem litování. Snažím se říkat a dělat věci za kterými si stojím a obhájím je. Někdy se to nepovede a dojde na obhajování, ale i to mi připadá užitečné, ujasním si ještě víc hodnoty o které jde a někdy i dojde na to že si ujasním že nemohu říkat všem a všude všechno :-) a srovnám si prořízlou hubu. Připadá mi užitečné nechat to volně probíhat a spokojeně si plavat než se uzavřít sama se sebou a vybranými.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.