Dobrá duše

Soukromá zubní ordinace?

Jaký je vlastně rozdíl pro „zákazníka“? Přece i soukromé zubní ordinace mají smlouvu s pojišťovnami, tak jak se vlastně liší a pozná to moje peněženka?

Nejlepší odpověď
anonym

Ať o tom přemýšlím z kterékoliv strany, tak nevím, jestli dnes ještě existují zubaři, kteří nejsou soukromníci. Mohou být samozřejmě zaměstnaní na zubních klinikách, ale těch zas tolik nebude. A tyto kliniky budou stejně zase v soukromých rukou. Stejně je to i s obvoďáky a odbornými lékaři. Kromě práce v nemocnici mají většinou soukromé ordinace. Je jen málo takových, kteří se specializují pouze na práci v nemocnici.