Avatar uživatele
zloba987

Soukromá, nebo státní mateřská školka?

Zajímavá 0 před 2965 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

V ČR existují obě varianty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A co potřebujete vědět? Pokud není dítěti min. 3 roky, tak ho do státní nevezmou. Pak jsou další kritéria pro přijetí. Poté je možnost soukromé školky. Ceny různé. Jednu takovou provozujeme. Pokud jde o rozdíl v kvalitě služby, tak to určitě. Někdo vyloženě jen dítě hlídá a někde jsou ochotni s dětmi jít i do divadla, na výlet, do zoo atd. Vše je to o penězích.

Drap má vždycky pravdu, to se ví. Jistě zná pravidla k přijetí ve většině školek, stejně tak jejich obsazenost. Ano, existují i výjimky.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Musíš si zjistit vše potřebné včetně finanční situace a sama se rozhodnout. Neni pravda, že státní školky neberou uchazeče mladších tří let. Dva vnuci chodí do školky od dvou let.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
idolaso

Pokud máš dostatek financí, volila bych soukromou (neplatí ale úplně, že je velmi drahá). Mám jednu neteř ve státní a druhou v soukromé a ta ze soukromé je taková vyrovnanější a šikovnejší. I sestra je se službami spokojenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nemorosa1

Urcite zalezi na kazdem ditku a rodicich a hlavne na skolce! Moje deti chodi do soukrome skolky, ale ne proto, ze jsme bohati nebo ze jsou rozmazlene, ale jednoduse proto, ze styl vyuky a venovani se detem je v teto skolce mnohem lepsi. Ceny za skolne nejsou vysoke jako jinde. Ted byla na zápisu i dcera sestry, tak uvidime, zda i oni budou spokojeni. Kdyby to nekoho zajimalo, tak mluvim o teto skolce: centrumhonzik.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Holky, prosím vaše názory k soukromé školce na Praze 4 http://www.pru­honickalabut.cz/. Jak jste tam spokojeny? A berou ještě děti?

před 2060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko, už jste začali navštěvovat tu Průhonickou labuť? Jak jste spokojeni? A nevíš náhodou, zda berou i teď v průběhu roku?

před 2002 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já jsem to teď zjišťovala pro kamarádku a berou :) Jen se spoj teda s paní ředitelkou, ta ti k tomu řekne víc.

před 1972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj, můžu se tě jen zeptat, proč soukromá školka? V čem vidíš výhodu soukromé školky? Nebo je to jen varianta, protože na státní dítko nevzali?

před 2031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Sonko, Pruhonická labuť je naprsto skvělá soukromá školka. Učí tam i angličtinu, ale u té je na tobě, zda toho využiješ či nikoli. Mají možnou i částečnou docházku. Jinak, zavolej paní ředitelce a domluv se s ní. Pokud mají místo, tak vás vezmou.

před 2060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
faap

Zajímalo by mě, jakou byste doporučili školku v Praze?

před 2900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
idolaso

Já doporučuji tuto: http://www.cen­trumhonzik.cz/hon­zik_nove/beta/, mám tam neteř a jsou tam šťastní.

před 2895 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek