fofbal

Souhlasíte se mnou když řeknu: Auto jsou dvě radosti. Když se nakupuje a potom když se prodává.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

já mám z auta větší radost když jezdí bez poruchy a nežere i trávu po cestě

Další odpovědi
mojitek

Ne

Auto je radost kdyz se kupuje a kdyz se s nim jezdi. Prodej mi nepripada zas az takova radost,leda ze bych ho prodaval jeste draz nez jsem ho koupil. U masiny se mi tohle vzdycky podarilo,ale u auta? :o)

kropitko

Ano

Mili @

Ne

radost tak z nějakého veterána, když dostanete pořádně zaplaceno…

aramah

Ne

Elk

Ano

Jasně, že ano, protože se už těším na nové a snad lepší.

Manuel

Ne

oskar

Ano

fofbal

Ne – byla vaše odpověď. Ovšem. Máte starší vůz, pomýšlýte se ho zbavit a už je tady ta starost. No a pak nastoupí ta radost. Když se auta zbavíte, nebo jej prodáte. To je ta pointa.