Avatar uživatele
jennysh

Souhlasíte s veřejním vašich názorů na moji stránce.Nebo je mám smazat.

na této stránce:http://checkuj­.hustej.net/ar­ticles.php?ar­ticle_id=1: Rozepisuji článek o facebooku. A chtěl jsem uveřejnit některý z vašich názorů,na této sociální síťi.A tak se vás ptám.Můžu je tam nechat,nebo si nepřejete aby byli vaše názory v tomto článku?
Doplňuji:
Radši se ujišťuji,než abych dával nějaký názor od někoho,kdo si třeba myslí že je tam něco co by se dotklo vaší osoby.Mám určité zkušenosti,a není jich zrovna málo.Proto se vás raději ptám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

No, pokud uvedeš zdroj citace, pak můžeš zveřejňovat snad cokoliv. Nebo se pletu? 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Tenhle anonym jste byl Vy? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-jste-delali-kdyby-se-zrusil-facebook-nebo-co-si-myslite-ze-by-se-delo

Pro mě za mě si uveřejňujte.
Hezkej desing stránek máte.
Doplňuji:
Tak v těch podmínkách je tohle: Uživatel služby Odpovědi.cz není oprávněn informace získané během užívání služby jakýmkoliv způsobem reprodukovat, publikovat či jinak dále šířit za jiným účelem, než pro své osobní využití.

Takže se to asi na jiné stránky dávat nesmí, chápu to dobře?

Upravil/a: kapka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jennysh , ty jsi asi moc hodnej a bojacnej. Az tak , ze jestli se takhle budes vsude ptat , tak ty stranky zprovoznis tak v duchodu. 🙂 -iv-
Jeee , tak radsi poslechni Toma . 🙂 Ale kdyz to srovnam s Vitem Bartou …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Možná,by sis měl přečíst podmínky tohoto portálu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já se přiznám, že bych si asi taky měla podmínky znovu pročíst…
… ale k otázce: Klidně mě můžete všichni citovat kde chcete a ještě Vám k tomu přidám své kontaktní údaje. Za čímkoli, co řeknu, si stojím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jennysh

Takže fajn.Děkuji vám za souhlas,ale podmínky serveru to neumožňují,tak boužel. Ještě jednou Děkuji.

před 4716 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek