BEAES

Souhlasíte s účastí malých dětí v televizních soutěžích?

Přímé přenosy jsou docela pozdě večer, děti namalované, jako dospělí, nemůže jich to negativně poznamenat??Přih­lásili by jste do takové soutěže své dítě???

Nejlepší odpověď
anonym

ne nechci na svém dítku vydělávat,to je to co mi na tom nejvíc vadí

Další odpovědi
salsa verde

Taky jsem nad tím kolikrát uvažovala co si o tom mylset. Kdyby moje dítě mělo výrazný talent a znamenalo by to pro něj případné přijetí na nějakou školu nebo získání práce…tak jo. Ale jinak ne. Jen tak šaškovat za každou cenu…není důvod.

lerak14

pokud bude chtít nebudu bránit