petr77

Souhlasíte s tímto? Opravdu Vás miluje jen ten, kdo je sám svobodný a přesto s Vámi tráví svůj čas.

Doplňuji:
Slovo svobodný je myšleno tak, že jste zajištění jak finančně tak ve všem ostatním, můžete si dělat co chcete, kdy chcete, s kým chcete a můžete se rozhodnout pro koho chcete

Nejlepší odpověď
Mapel

Je to trochu protiřečící. Protože je svobodný může s vámi trávit svůj čas. Slovo PŘESTO mi tam nějak nesedí. Pokud by byl ženatý nebo vdaná, tak je to slovo pochopitelné.
Doplňuji:
Slovo svobodný ve smyslu finančního zajištění je značně zavádějící. Pokud budu mít dostatek peněz a majetku, tak nemohu být nikdy svobodný ve smyslu volný. Budu mít strach kdo mě okrade. Budu instalovat zabezpečovací zařízení. Nechám si posílat ze systému info na mobil. Budu ve stresu ze strachu o peníze z banky, zda nezkrachuje, nebo mi někdo vybere pomocí internetu peníze. To není svoboda.

Pravá svoboda je, že nemáte nic. Předal jsem veškerý majetek dětem a teď mám pravou svobodu a mám čas na partnerku.

Další odpovědi
anonym

Trochu uměle překroucené, ne?
Opravdu miluje ten, kdo Tě má v srdci i v duši.
Tvoje vysvětlení (Doplnění) nemluví o lásce, ale o rovnocenném partnerství.

Deli

Ne. I naprosto zajištěný a samostatný muž může trávit čas s dívkou, kterou NEMILUJE, ale POTŘEBUJE. Třeba proto, aby nebyl sám, aby mu zvýšila image či polechtala ego.

Damiana

To říká buď ten, kdo se nechce vázat nebo je setsakra už zavázaný někde jinde.