Kepler

Souhlasíte s tímto názorem, níže popsaným?

Nebo jste už nějak blba přesvědčili? Ocením, když napíšete JAK!
http://jpeg.cz/o­brazek/eJBn

Odpovědi
marci1

Souhlasím s tím, že blbce nelze argumenty přesvědčit, proto ho nepřesvědčuji, ale ignoruji. 🙂

Rokio

To není tak úplně pravda. Mě někteří lidé považují za blbce a přitom mě jde přesvědčit v některých věcech. Jsou ale i věci, za které si stojím a názory na ně neměním (např. bílé pečivo je nezdravé, Země se otáčí kolem Slunce, IQ jde zvýšit a další).