jjj123456789

Souhlasíte s tímto názorem?

Proti šíleným střelcům (známým z amerických škol) by hodně pomohlo uvolnit pravidla pro držení zbraní, protože kdyby je mělo 90% lidí, tak se snadno ubrání, když se zbraně zakážou, tak budou lidé proti šílencům s nelegálně drženou zbraní (které nezakážete) naprosto bezbranní.
Doplňuji:
Pokud nesouhlasíte, napište proč.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
NikkiHeat

Ne

nesouhlasím…
Doplňuji:
No proč? Kdyby bylo v republice tisíc aut tak je nehoda jednou za deset let ale vzhledem k tomu, že je u nás aut deset milionů a víc je nehod několik desítek či stovek denně. To samé by hrozilo i ze zbraněmi kdekoliv na světě, no a v USA ani nemluvit.
Odzbrojování je vždy lepší než přizbrojování. Řešení je třeba hledat jinde.

Drap

Ne

V USA jsou právě příliš volná pravidla pro držení zbraní, proto většina těchto kauz pochází právě z USA

jinsun

Ne

Quimby

Ne

Naopak by pomohlo ty pravidla zpřísnit, kdyby mělo málo lidí zbraně, bude mít nehod.
Chápu, že někdo chce mít třeba revolver pro osobní potřebu, ale ten člověk by měl mít zbrojní průkaz a k tomu odpovídající fyzický i teoretický výcvik.
Absolutně nechápu jak může mít někdo pro „osobní bezpečnost“ samopal nebo jinou automatickou zbraň..

Packal

Ne

Doplňuji:
A pak ti, kteří se bojí mít nelegálně zbraň ji budou mít, zatímco ti, co ji neměli a ani nechtěli stejně nevystřelí a nebo ještě před tím než stisknout na sebeobranu spoušť budou mrtví.

honza19hk

Ne

Doplňuji:
To že povolíš kdejakému amíkovi nosit zbraň neznamená že ji bude tahat do školy.Tady taky nesmíš do školy a na úřady se zbraní tak proč by se mělo je povolovat.Navíc amíci mají hodně volný režim co se týče zbraní.Také mám několik zbraní ikdyž jen loveckých,ale nenapadlo by mě ji tahat do škol nebo na úřadech.Ani na veřejnosti ji zpravidla nenosím.

arygnoc

je to jedno.

akýkoľvek magor (tentokrát sexualne frustrovaný), bude vraždiť (zabíjať) akokoľvek, nožom, sekerou, motorovou pilou…

veď troch ľudí napred ubodal, až potom strieľal.