Kulpix

Souhlasíte s tímto citátem?,,Násilníky z lidí nedělají brutální PC hry, nýbrž to, když se PC laguje''

Odpovědi
Šidlo

áno aj nie

vysvetlím

ako môže byť duševne v poriadku niekto, kto šalie z pomalého PC, dopravnej zápchy, dlhej rady v obchode atď? Dospelý svojprávny človek sa:

  1. má vedieť ovládať, špeciálne v takýchto banálnych situáciach ako je lag v pc hre
  2. má chápať, že technika má svoje limity a že veci sa v živote nedejú takou rýchlosťou, ako si práve želáme

agresor bude hrať brutálne hry buď ako ventil (lepší prípad, pre to aj takéto hry sú) alebo pre inšpiráciu k násiliu, ktoré chce robiť (Brejvik)

pavúky tiež nie sú na vine arachnofóbií, že? teda aspoň v Európe, kde žijú málo agrsívne a málo jedovaté druhy

lag môže spôsobiť zúrivosť, ale je to problém hráča, nie PC-čka

ivzez

Nesouhlasím.