irij

Souhlasíte s tím,že do politiky jdou převážně neschopní, všehoschoní lidé,protože ti schopní se dobře uživí ve svém obor

Doplňuji:
Právě , že ty myšlenky se tam nějak vytrácí.Spíš fráze, fráze které je třeba v té které situaci použít. Někdy mi to silně připomíná Jakeše.

Odpovědi
fofbal

Absolutně ne. Něco jiného je politické pole s absolutně jinou znalostí co profesní obory v pracovní, výrobní a prodejní činnosti. Mluvit myšlenky je rozdíl od plácání nesmyslů co slyšíme vedle sebe.
Myšlenky politika by měly být opřeny o pochopení a znalosti historické zkušenosti. Změřeny jak k jednotlivci, tak k celku ale především přednášeny s inteligencí projevu. U nás příklad president Masaryk.