Drap

Souhlasíte s tím, aby státní úředníci ,byli za své chyby potrestáni ?

Třeba jako v Bulharsku ?
http://letecka­posta.cz/428929847
Doplňuji:
Já určitě, snad by mohlo být i tvrdší řešení, ale zatím je to asi jen utopie

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,jsem-li já potrestán za zmetek či jiné špatné rozhodnutí,proč ne oni?!

Další odpovědi
Illines

O tom zadna rec.Na vsechny stejny metr.To,odpovidam za sebe.Jinak mi nejde spustit l.posta.A nejen urednici!

anonym

Ano, jsem, ale nevím, kdo by tam pak pracoval :).

anonym

Tak krásně jsem se zasnila…
Jenže u nás? Utopie, pohádka, nemožné, neuskutečnitelné!!!
Proč???
Soustavně nám tady selhává lidský faktor.
A proč???
No, protože u nás selhávat prostě může.
Jsem pro vytvořit s Bulharskem společnou unii.

led

Pozrite si odpovede:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-ma-smysl-kdyz-si-urady-navzajem-davaji-pokuty

Michal Kole

Samozřejmě, přece to nebudou platit daňoví poplatníci

Mapel

Vedle úředníků i politici. To bychom měli schodek hned srovnanej.

vlk samotař

Určitě,–-- jsou to ale jenom pohádky a z dětských střevíčků jsem už dávno vyrostl.

honza19hk

doporučuji je namístě střílet. A nejlépe nějakým kulometem do hlavy aby se jim ten nicotný mozeček rozletěl !

pusinka50

Tak tohle je v naší republice bohapustá utopie, nevím, kdo by mohl donutit " ty nahoře" makat za 70% jejich platu, tam ruka ruku myje a že by sáhli na peníze nejdřív sobě, než začnou odírat už beztak chudé lidi, to asi nehrozí, takže už zas zbejvá jen defenestrace

Anka1597

Určitě, ale souhlasím s klubru. Kdo by tam pak byl? 🙂

ahold

ANO! To by bylo okamžité zeštíhlení státního aparátu. A ty úspory!!

briketka10

ano !!
ale kdy se dočkáme ??

Illines

Ocko?Cechy tak maly narod,musi zustat Cechy.Zadna mensina ci Unie.Bulhari nemaji daleko k c.....m.A ze sem ji neco nekdy povede?Neni bulharskou vlastnosti v dnesni dobe.