vlk samotař

Souhlasíte s takovou odplatou

http://www.stre­am.cz/video/692096-spravedliva-odplata-kun-si-nenechal-libit-biti

Nejlepší odpověď
anonym

Správně.
Protože kůň není schopný vzít „do ruky bič“, tak to provedl po svém.
Co s pitomcem, který není schopný akceptovat, že ta kláda je těžká? Teď už to nejspíš pochopil.

Další odpovědi
anonym

Titulek je dostatečně výstižný – „Spravedlivá odplata“.
ad iv (v diskuzi), koně potřebují na práci a vydělávání, kdežto blbečků je jak s..ček.

beer

Samozřejmě ! A dobrá práce ))

anonym

On je koník trochu netahavý,což je v případě tažného pracovního koně poněkud problém. Stačilo by ho pravděpodobně vzít u hlavy,vykročit vedle něj a povzbudit, ne hned používat bič. Po dobrém, se špetkou trpělivosti a s použitím rozumu se dosáhne víc než primitivním násilím . Na kočím je vidět,že se jedná o práci v horkém počasí,koně jistě obtěžuje pot,hmyz snad i žízeň a únava. Myslím,že si chlapec bude dobře pamatovat,že koni se za zadek neleze a vůbec- že není pánem tvorstva. Pravděpobně přišel o nějaké zuby a rozhodně na čas o úsměv,ale co se dělo v dalších minutách,toho se obávám.
Doplňuji:
Nějak jsem nepochopila v čem spočívá dotaz?

Lukasy

Jo souhlasim :)

pusinka50

Naprosto souhlasím s koníčkem, bejt na jeho místě, udělám to taky

anonym

Spise se bojim, co s tim konem bylo pak … jeste ze nebylo pokracovani …
☹ -iv-

sonice

Šikovný koník, jen jeho pán to nemá v hlavě v pořádku.