Skinn3r

Souhlasite s placenim Zdravotniho pojisteni ?

Je to k necemu nebo to jen jen dalsi zpusob jak okradat legalne lidi ? V USA taky nemusej platit a maj tam jeste modernejsi nemocnice to sme tak zaostalej stat plnej zlodeju ? A nejakej ten kasilek a rymicku tyhle smrtonosny nemoci bych bez nich prezil .

Nejlepší odpověď
anonym

Ale ano,souhlasím,i když mi to je proti srsti,ale z druhé strany,komu v Americe provedou ,třeba,operaci srdce,když není pojištěný? U nás mám aspoň jistotu,že mě nenechají na holičkách,i když…

Další odpovědi
mojitek

Já musím těžce nesouhlasit s Pusinkou 50.Jaképak ZDARMA? Každý měsíc se platí zdravotní pojištění ze zákona.Jsou lidi kteří chodí často k lékaři,ale také jsou lidi co nechodí téměř vůbec.Poplatky u lékaře beru jako prachsprosté okrádání.

anonym

Zdravotní pojištění mi nevadí, ale sama bych si ho neplatila neboť nechodím k žádným lékařům, tak je mi na nic.
Doplňuji:
Bohatě stačí zdravotní a sociální, které platí stát a nebo je lidem odečten z výplaty zároveň s daní. Takže nějaká rezerva se vždycky nalezne.

pusinka50

V USA si ale musí platit každé ošetření či pobyt v nemocnici sami. Tady máme zdarma operace zlomenin, křečových žil, různých bypassů žaludku, ucpaných cév, srdce, máme zdarma vyšetření krve, rentgeny, sono vyšetření, kolonoskopie a vůbec všechna vyšetření, která člověka za celý život potkají. Zdarma se léčí rakovina, chemoterapie, ozařování. Máme nárok na 2× ročně bezplatnou prohlídku u zubaře. Zdarma leží nemohoucí na eldéenkách. Tak bych mohla pokračovat. Nelíbí se mi pouze, že poplatky u lékařů a v nemocnici a za recepty (30 Kč, 100 Kč) nezvyšují státní rozpočet, ale „někde“ cestou do státní kasy se záhadně „ztratí“.

pizlicka

vadi.to si radeji budu kazdy mesic povinne tu sumu odkladat a v pripade potreby pouziji.byla bych takova soukroma zdr.pojistovna na svou osobu,a budu mit jistotu,ze se nevytuneluju.