Avatar uživatele
Skinn3r

Souhlasite s placenim Zdravotniho pojisteni ?

Je to k necemu nebo to jen jen dalsi zpusob jak okradat legalne lidi ? V USA taky nemusej platit a maj tam jeste modernejsi nemocnice to sme tak zaostalej stat plnej zlodeju ? A nejakej ten kasilek a rymicku tyhle smrtonosny nemoci bych bez nich prezil .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4260 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ale ano,souhlasím,i když mi to je proti srsti,ale z druhé strany,komu v Americe provedou ,třeba,operaci srdce,když není pojištěný? U nás mám aspoň jistotu,že mě nenechají na holičkách,i když…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Já musím těžce nesouhlasit s Pusinkou 50.Jaképak ZDARMA? Každý měsíc se platí zdravotní pojištění ze zákona.Jsou lidi kteří chodí často k lékaři,ale také jsou lidi co nechodí téměř vůbec.Poplatky u lékaře beru jako prachsprosté okrádání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zdravotní pojištění mi nevadí, ale sama bych si ho neplatila neboť nechodím k žádným lékařům, tak je mi na nic.
Doplňuji:
Bohatě stačí zdravotní a sociální, které platí stát a nebo je lidem odečten z výplaty zároveň s daní. Takže nějaká rezerva se vždycky nalezne.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

V USA si ale musí platit každé ošetření či pobyt v nemocnici sami. Tady máme zdarma operace zlomenin, křečových žil, různých bypassů žaludku, ucpaných cév, srdce, máme zdarma vyšetření krve, rentgeny, sono vyšetření, kolonoskopie a vůbec všechna vyšetření, která člověka za celý život potkají. Zdarma se léčí rakovina, chemoterapie, ozařování. Máme nárok na 2× ročně bezplatnou prohlídku u zubaře. Zdarma leží nemohoucí na eldéenkách. Tak bych mohla pokračovat. Nelíbí se mi pouze, že poplatky u lékařů a v nemocnici a za recepty (30 Kč, 100 Kč) nezvyšují státní rozpočet, ale „někde“ cestou do státní kasy se záhadně „ztratí“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

vadi.to si radeji budu kazdy mesic povinne tu sumu odkladat a v pripade potreby pouziji.byla bych takova soukroma zdr.pojistovna na svou osobu,a budu mit jistotu,ze se nevytuneluju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek