Drap

Souhlasíte s panem prezidentem ?

Já s jeho výroky a prohlášeními velice často nesouhlasím. V tomto případě mu však musím dát plně za pravdu.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/287098-prima-volba-prezidenta-se-straslive-vymsti-je-to-populisticky-nesmysl-rekl-klaus.html

Nejlepší odpověď
www

Nesouhlasím.
Zatím tedy média kandidáta nevybírala a jsme víme kde.
Už jen proto bych se nebál 😉.

Další odpovědi
zzzzz

Poslední volba Klause byla taky fraška. Kolik stálo přemluvit Melčáka a Pohanku? Bojí se úspěchu Franze a Okamury. A já se mu nedivím, na jeho místě bych se taky bála. Já myslím, že jsme dost inteligentní na to, abychom si prezidenta zvolili sami. Parlament si také volíme sami, tak když jsme do něj dokázali zvolit 281 darmožroutů, tak jednoho na hrad, taky zvládneme zvolit, ať už se tam dostane kdokoliv.

anonym

Tak zase já v tomto případě s panem prezidentem nesouhlasím.Vím jaká byla fraška při zvolení Havla (Havlová pískala), a kdo pomohl zvolit Klause (byl rád, že ho komunisti podpořili).A ta­kovéto volení prezidenta našema komorama, tak to je také fraška.Takže i kdybychom si zvolili Karla Gotta (mimochodem má to logiku, protože to je jediný člověk, který by tam nešel kvůli penězům a ve světě je uznávaný, on Regan byl taky herec a byl zvolený) stále je to lepší než ty frašky v komorách).On má pan prezidenta strach, že pokud by byl zvolen člověk, který nepatří k žádné partaji, tak ten by se snažil kritizovat partajní zákony, třeba i nepodepisovat a to by se takovým lidem jako je Klaus nelíbilo.A možná že by i takový prezident lidi přivedl na to, že je opravdu potřeba vyházet lidi z obou komor a udělat SKUTEČNÉ DEMOKRATICKÉ VOLBY, kde by byli poslanci svými voliči odvolatelní.

badisko

Hele tak jsem si pocet ..a nevim co si o tom mam myslet ..ale jak pise boji se Vladimíra Franze a toho bych ja klido volil…je to tam jak v cirkuse tak at se pak ostatni zeme nedivi ze bude prezident sasek pocmaranej…

Matthew

To jsme na to stejně v tomto konkrétním případě.