dudu

Souhlasíte s názorem autora na migraci?

To, co prožíváme není žádná migrační vlna, ale válka, hybridní anexe našeho území a našeho bohatství. Nevojenskými prostředky vedená nenásilná válka, kdy hlavní zbraní útočníka je náš vlastní soucit.
Zdroj: Jiří X. Doležal

Nejlepší odpověď
lexx

Jsem názoru ze III. světová válka je v plném proudu akorát že bez tanků, kanónů a eroplánů, v ekonomické a hospodářské oblasti teda. Lepší je masy zotročit k nevolnické práci za hladovou mzdu, mocní toho světa to vědí moc dobře…

Další odpovědi
Agneta

Ano, a byla by to zajímavá anketa.

Nerevarin

Rozhodně nemusím J.X.D, ale není to hloupý člověk, to se musí uznat. Pokud je to válka a Evropa je jedna ze stran, kdo je na té druhé straně? Muslimové? USA, nebo Rusové, kteří se snaží destabilizovat EU? Jsme opravdu ti hodní hlupáci, kteří na to dojedou a už to začalo. Islám vnímám jako opravdu reálné nebezpečí a varují před ním i někteří bývalí muslimové. Zde je dvouhodinová přednáška bývalého muslima. Krůček po krůčku islám stupňuje svůj vliv a požadavky na starém kontinentě a bude to horší a horší. Věřím, že to není paranoia ani zbytečný strach.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QFG_P_6NF50

lota

Něco na tom je, je to jeden z pohledů. Jsou i další a na každém je kus pravdy.

anonym

Ano.

ten který je

Není co dodat:
http://vetvic­ka.blog.idnes­.cz/c/481625/mlo­ci-su-tady-a-fcil-se-enem-ceka-az-kdosik-rekne-fcil.html