Lumpy

Souhlasíte s Darwinovou teorií?

Nejlepší odpověď
anonym

V podstatě – samozřejmě.
Kreacionismus neberu.
Bůh – to je jiná píseň.

Další odpovědi
anonym

Zda souhlasím s tím, že si každý tvor vybírá toho nej partnera ? Tedy s teorií přirozeného výběru a z ní vyplývající evolucí každého druhu? Ano, samozřejmě .. dává to přece velmi dobrý smysl.

Vedle toho je představa o Bohu, který stvořil za pár dní vše sám, aby pak definitivně zmizel a zůstal v našich srdcích, … jen taková pohádka. Nic proti pohádkám, mám je rád.