terry

Souhlasíte s citátem? Učíte se stále, i když už nechodíte do žádné školy?

„V okamžiku, kdy se člověk přestává učit nové věci, začíná
být starý. Bez ohledu na to, kolik mu je let.“ – William Jamess

Nejlepší odpověď
hanulka11

jistěže a zvlášť zde člověk pozná tolik nových věcí, že mě by kolikrát ani nenapadlo po tom pátrat

kdybych nepoznával nové…byla bych podebraná , proto i stále hodně čtu a vše mě zajímá

Další odpovědi
dědapetr

Člověk se učí celý život,neboť je pořád se co učit.

kenyrts

Učím se celý můj dlouhý život a zjišťuji,že toho stále vím hodně málo,proto také chodím na odpovědi,abych se dozvěděl něco navíc.

anonym

Stejně jako např. lékaři mají posgraduální vzdělávání, já patřím mezi specialisty středního managementu, kde máme povinné kurzy a obnovování certifikátů vzhledem k prudkému vývoji moderních technologií.
Dokonce je i samostatná disciplína Celoživotní vzdělávání a např. i Univerzita 3. věku a mnoho dalších forem, kromě vámi uváděných osobních iniciativ.
P.S. Ad Deli, jako první se nauč „Lká ukulele tmou“!

Deli

Souhlasím!
Člověk se učí celý život.
A abych toho neměla málo, před dvěma dny jsem dostala vytoužené ukulele, takže teď se budu učit na něj něco brnkat! 🙂
Doplňuji:
Ad Dr.Axl: Zatím jsem ráda, že to umím držet! 🙂

Drap

Patřím už spíše do té kategorie starých, ale i přesto se každý den dozvám něco nového, něčemu se přiučím

led

Asi patrím medzi večne mladých, učím sa stále niečo nové a opakujem staré. Dokonca to mám aj v náplni práce.
PS.
Človek sa vždy učí, aj keď si to niekedy neuvedomuje.

anonym

určitě musí každý souhlasit, celý život se každý člověk něco nového učí bez ohledu, jakého je vzdělání, jestli někdy chodil do školy, apod.