Souhlasíte aby byly zvěřejňovány soukromé informace zde na odpovědích?

Nejen informace, ale sdělování zdravotního stavu o jiných uživatelích?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-zde-schazi-barbakan
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/spim-ci-bdim

Nejlepší odpověď
Drap

ne, je to hnus

Bez souhlasu a vědomí daného člověka je ti svinstvo. Mezi normálními lidmi se to nedělá.

Další odpovědi
brillant

ne, je to hnus

hanulka11

ne, je to hnus

Doplňuji:
Michale ,nic jsi nepochopil – inu ani se nedivím

zzzzz

ne, je to hnus

anonym

ne, je to hnus

bez souhlasu by se zde nic osobního zveřejnovat nemělo,taky jsem měla zkušenost že se zde zveřejnily moje soukromé informace

Sůwa

ne, je to hnus

Doplňuji:
Už jsem na to upozorňovala několikrát v diskuzi, když tu nejmenovaný uživatel zveřejňoval o mně patřičně upravené skutečnosti, které znal ze soukromé pošty. Skoro všechno mám archivováno.

Bedy

ne, je to hnus

Spíš ne, myslím si, že to na poradnu nepatří. Ale pokud to dotyčnému nevadí, tak ve finále proč ne, číst to nemusíme, nechceme-li.

anonym

ne, je to hnus

Doplňuji:
Nemám ráda drby a pomluvy. Pokud o sobě někdo chce cokoliv psát, tak nechť si poslouží. Ale pokud o něm píše někdo jiný (bez souhlasu) a je jedno zda-li pravdu nebo lež, tak něco takového je špatné. Sama bych o nikom nic nepsala, ani kdybych měla souhlas.

Orange

ne, je to hnus

led

ne, je to hnus

to sme tu už viackrát riešili, keď sa začali zverejňovať informácie z vnútornej pošty, či dokonca z mailov. Istý zlatý užívateľ Dr.Axl nás tu poučil že vnútorná pošta je vlastne „verejná“, že na ňu sa nevzťahuje žiadna právna ochrana a teda informácie z nej sa môžu zverejňovať. Podobne si aj mýlil súkromné maily na ktoré sa pri svojich informáciách odvolával.
doklad o takejto praxi nemenovaného užívateľa je napríklad v množstve osobných verejných útokov vo forme odpovedí, či diskusnych príspevkoch na annas, súwu, buraka a podobne kdesi na konci nekonečného zástupu aj na mňa.

vagra

ne, je to hnus

Za informace, které hrubým způsobem porušují soukromí, by měli dávat BAN.
Ale ON, tam má asi anděla strážného, který za něj všechny nepravosti, kterých se tady dopustil, „žehlí."

venkovan

ne, je to hnus

Ale podstata je v tom, nikomu koho dobře neznám, nedávat osobní informace.

Michal Kole

ano, nic proti tomu nemám

Doplňuji:
Podle mě by informace o zdravotním stavu měli být veřejné, protože když to s někým sekne tak je potřeba při komunikaci se zdravotnickou záchrannou službou uvést dignózy pacienta, aby operátorka přesně poradila co dělat a informovala lékaře na cestě v sanitním voze.

Beer4Real

ano, nic proti tomu nemám

Doplňuji:
všichni zveřejněte číslo a pin své karty, to mě vadit nebude

annas

Zveřejňování soukromých informací bez souhlasu je proti všem zásadám etiky, etikety atd. Nebudu opakovat, kolik překroucených informací jsem se o sobě dověděla. I když dost admini smazali, najde se jich stále dost. Dá se říct, že šlo o znevážení mého působení na Odpovědích, tedy i o útok na jakousi „internetovou morálku“. Abych na někoho nezapomněla, děkuji těm uživatelům, kteří si útoky na mou osobu uvědomovali, podporovali mě, bojovali za spravedlnost na této stránce … . Navíc mně věřili …

Ať v popastných hlubinách mlhovin své duše nacházím v příštím roce častěji anděly než démony.....

placebo

Vůbec nechápu anketu. Soukromé informace na Odpovědích? Co to je za nesmysl?

Lucijej

Jeden uživatel práská soukromné informace na jiného uživatele bez jeho vědomí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-zde-schazi-barbakan

Lucijej

Jeden uživatel práská soukromné informace na jiného uživatele bez jeho vědomí: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taky-vam-zde-schazi-barbakan