Souhlasíte ?

Podělte se o svoje vědomosti
Jedním z mnoha způsobů, jak pozitivně přispět v rámci komunity, je sdílet svoje znalosti a zkušenosti. Vždy se najde někdo, pro koho budou vaše odpovědi užitečné.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Nepochopil jsem z ankety s čím mám vlastně souhlasit či nesouhlasit.

Další odpovědi
zjentek

ne

ne jako nerozumím ..přidávám se tímto k drapovi ..ale určitě se najde někdo, komu bude tato otázka užitečná ,)

rigormortis

ne

ano jako znalosti nebo odpovědi?
Aby se někdo ptal, musí mít zájem, pokud ho nemá…smůla.
Ne dávám protože nesouhlasím s tím, že by komunitě (ať už jakékoli) nějak pomáhaly moje odpovědi jako takové, ale spíše aplikace znalostí (což se určitě nedá považovat pouze za odpovědi).

Funna

ne

netuším, s čím mám souhlasit, takže raděj inesouhlasím…žádná otázka zde nezazněla…jen suché konstatování…

autacek

Ano

anonym

Jsou zde dotazy, drape, které by byly pro někoho užitečné, ale jsou smazány dříve, než se k nim dostane.

arygnoc

nič nového.
ale nebolo to tak.