Avatar uživatele
bolak

Souhlasili byste s tím, kdyby měli zlatí uživatelé možnost vypnout si reklamu?

Souhlasili byste s tím, kdyby měli zlatí uživatelé možnost vypnout si reklamu? Vzhledem k tomu, že tvoříme asi jen 0,1% celkové populace, což je poměrně malá část, tak myslím, že poradně by to nijak zvlášť neuškodilo a byla by to alespoň taková malá odměna za věrnost Odpovědím.

Váš názor?

quentos: Aha, tak jsem se špatně vyjádřil :) myslel jsem partnerské otázky, že by se zlatým (pokud by chtěli a nastavili si to v profilu) nezobrazovaly. Popravdě řečeno, adblock používám odjakživa, takže jsem ani nevěděl že tu nějaké jiné reklamy jsou, ale teď jsem si ho zkušebně na minutu vypnul, a ano, jsou tu, opravdu jsou :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10, gagaga před 3169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

iba troška doplním quentosa:

reklama je na stránky vkladaná prakticky troma spôsobmi:

natvrdo – nemožno zabrániť zobrazeniu.
javascriptom – stačí zakázať javascript
elementom <noscript> – tam už treba používať adblock (adblock+).

takže oný zelený rámček neodstráni nikto, iba admin (vložené natvrdo).

tie ostatné faciny okolo možno vypnúť vypnutím js či (aj súčasným) zapnutím adblock (+).

😉

tip: to vypnutie js na týchto stránkach prináša viacej výhod. treba vyskúšať.

😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Není to sice špatný nápad, ale tu možnost přece mají všichni… stačí si stáhnout AdBlock ;{)>
Ještě pořád to není psychologickej teror jako na Poradte.cz, kde na tebe bliká červenej nápis jako kráva „Vypněte si prosím AdBlock na našem serveru“, jakmile detekujou, že ho používáš…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odik

Právě protože používáš AdBlock, tak tu musí být partnerská otázka. Server musí z něčeho vydělávat na provoz a každý uživatel se počítá.

Nechceš vidět reklamu? Nabídni majitelům Odpovědí, ať zřídí novou skupinu Platinový, která bude placená nějakým měsíčním poplatkem. Ale silně pochybuji, že bys ty nebo kdokoliv jiný byl ochoten na provoz přispívat (nějakou rozumnou částkou) = a do té doby tady bude reklama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi to jedno, je lepší reklamu ignorovat a máš klid.
Jsou i tací, co jí označí za zajímavou, to se pak chytnu za hlavu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ganymede

Kdyby to byli jenom zlatí tak jo :) aspoň na určitou dobu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Arygnoc má pravdu,
používání Odpovědí bez javascriptu má své výhody.

@Quentos:
Já mám Poraďte ve Firefoxu úplně bez reklam i bez výzvy.
Reklamy na Poraďte se zbavíte tím, že Googlu zakážete javascript.
Google umí vyhledávat i bez něj, navíc si lze ve verzi bez JS nastavit počet výsledků na stránku, Gmail v základním nastavení je rychlejší. JS potřebují jen Googlie disk, dokumenty a prohlížeče dokumentů, Google+ nepoužívám…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

odik: no, teď to ještě zas tak moc nevadí, ale já vidím do budoucna… aby to tu pak nevypadalo jako zbozi.cz nebo aukro, kde si člověk vyhledá produkt, dá si seřadit podle ceny a první stránka (někdy i dvě) jsou zadělány obchody který si platěj reklamu.. tak aby to tady nebylo jednou něco podobnýho..

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
odik

Myslím, že jsou si vědomi, že tohle udělat nesmí … to je stejné jako reklamy, které vyskakují přes celou obrazovku … ale nějak se ty peníze na provoz generovat musí …

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

ADBlock sem eště nezkoušel vypnout. To už bych sem asi nelez.

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Od jakživa adblock používat nemůžeš,to bys nebyl tady.

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ale ano, sem mě nedostala reklama ale google, něco jsem na něm hledal a vyhodilo mi to podobnou otázku na tomto webu..

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek