souhlas k adopci

Mám problém. Synovi bude 15 let.Jeho otec,kterého má zapsaného v rod.listě,chce po mém bývalém,aby ho adoptoval s tím,že je jeho otec,že zaplatí testy,no a tvrdí mu,že můj souhlas nepotřebuje. Syn byl před 13 lety svěřen do mé péče,takže jsem zákonný zástupce. zajímalo by mě,jak to tedy je. Má advokátku,tak to tak asi bude

Odpovědi
jajinka

Já si myslím že souhlas matky budete určitě potřebovat.Do 18 let zotpovídáme za děti.