lerak14

souhlas-jsou tu bohatí a chudí?

ptáte se na vánoce asi máte ale nám zůstane asi jen ta láska a malý dárek kterej je víc jako faleš

Nejlepší odpověď
monkey

boháč který své bohatství nabyl poctivě má u mě respekt a ano moc jich takových není.
tím že takový boháč si peníze vydřel prací tak nepoznal pořádně nic jiného.............
takže je vlastně bohatší ten který se dokáže radovat ze života i když si nemůže dovolit po materiální stránce moc.
já jsem bohatší v tom že mám syna to je můj poklad.takže ano jsem boháč!!! 🙂

Další odpovědi
led

Na otázku sú 2 odpovede:
1 – sú bohatí a chudobní majetkom, peniazmi
2 – sú bohatí a chudobní citmi, láskou
skúste presnejšie špecifikovať otázku.
Sú tu ľudia oboch kategórií

dudu

Jde o špatně položenou otázku – stačí se přece jen rozhlédnout. Spíše není od věci se ptát, kolik polistopadových špičkových zbohatlíků nabylo svoje majetky poctivě a celé společnosti – kam kráčíš?

anonym

Vždy byli a vždy budou.

FilosofovaEm

mně bohužel dělá problém porozumět otázce, pokud neobsahuje interpunkce. Nechápu na co se ptáš. Ale já určitě patřím k těm chudým 🙂.