dabel

Soudili by jste lidi za neplacení povinné výživy

Co když jse znažeji jinak když třeba nemají peníze atd

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím, že by bylo velice těžké a složité prokazovat, že na to ten dotyčný skutečně nemá. Příklad: Muž hlášen na pracovním úřadě, evidentně bez příjmu,ale ve skutečnosti pracuje na černo a vydělává cca 35000 měsíčně. Má drahá auta, motocykly, luxusně zařízený byt,,,(vše přepíše na příbuzné). Alimenty neplatí,ale co teď,,,no jediná možnost je jít a udat ho,,,,

Další odpovědi
Radak

Děti jsou dar a kdo se péče o ně dobrovolně vzdává, ochuzuje také sám sebe. Někdy to rodičům dochází, když je pozdě.
Vždy je nutné mít na mysli, aby z toho měli užitek hlavně děti.

Mili @

Ano, pokud není neplatič bezdomovec. A kdo má malý příjem, měl by pomoci stát!

Monny

Myslím si,že když ho odsoudí tak si nikdo nepomůže a člověk se do tísně dostane dneska hned.Je důležité,když se snaží jinak,tak proč hned ho soudit.Jenže bohužel naše soudy na tohle neslyší.Nesoudila bych!!!!!

BIGFOOT

ZAVŘÍT HO DO NĚJAKÝHO PRACOVNÍHO TÁBORA,KDE BY MUSEL PRACOVAT NE PRO STÁT,ALE TAK DLOUHO DOKUD BY NEZAPLATIL DO POSLEDNÍHO HALÍŘE CO DLUŽÍ NA VYŽÍVNÝM.TAKOVEJ CHLAP SI NIC JINÝHO NEZASLOUŽÍ.BIGFOOT