lerak14

soudce je taky jen člověk-myslíte že soudí podle toho jak se vyspal?

nebo má doma problém tak jde chlastat a olé místo podmínky jsou to dva roky na tvrdo
Doplňuji:
hm-stando nebudeš se mi líbit a jeto

Nejlepší odpověď
standa

A jak to máme vědět, že soudce rozhodnul případně podle toho jak se vyspal?

Buď si optimista a věříš, že soudci vždy pracují podle svého nejlepšího vědomí a svědomí…,a nebo si šťoural a budeš to zpochybňovat.

Ale stejně nemáš pro první nebo druhý postoj žádný důkaz, nebo máš ?

p.s. já zastávám ten optimistický názor 🙂

Další odpovědi
kropitko

Jak píšete mohlo by to tak být,ale já doufám,že většina lidí,kteří rozhodují o lidských životech jsou především profesionálové,,,

anonym

I kdyby byl na…jak nočník,nemůže si vykládat a aplikovat zákony podle nálady.

rybíz

Při některých kauzách soudí soudci, jako by byli po draku. Ale jsou?

standa

Tak jo, beru to na vědomí… a jeto 🙂