Avatar uživatele
tomanino

Soud řeší SJM po rozvodu více jak 1Olet. Mohu již podat stížnost k mezinárodnímu soudu do Štrasburku?

Soudím se o SJM po rozvodu již více jak 1Olet.Odstěhovala jsem se od bývalého manžela(domácí násilí- dodnes se musím léčit odešla jsem jen s doklady a několika kousky spodního prádla jinak jsem tam vše zanechala šlo mi o život)Po 3letech bývalý manžel spáchal sebevraždu. Nyní stojím u soudu proti jeho dceři.Majetek tam je, ale soudkyně se jeví jako když míní chránit dceru bývalého manžela aby mi nic nemusela vyplatit. Tato osoba dříve pracovala u tohoto soudu a znala se se všemi. Neustále soudkyně protahuje jednání.Navrhovali jsme podjatost nelze(soudkyně)Pře­vést do jiného města -nelze(soudkyně)Čás­tka kterou jsem požadovala je po 1Oletech znehodnocenaˇsa­mozdřejmě i psychická újma na zdraví – za léta průtahů.Podotýkám, že jsem již před několika lety podala na různé instituce MVČR, Ministerstvo spravedlnosti, Ombucman, poněty -stížnosti, žádná odpověd Chci proto na výše jmenovaný soud, soudkyni a zároveň tedy na náš stát podat žalobu k mezinárodnímu soudu do Štrasburku. Jak to mám udělat? Prosím poradťe.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Radak před 4844 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

Doplňuji správnou odpověď dendrofila o odkaz na docela vystížný článek dr. Mlčocha (viz zdroj)

A je nepochybné, že se bez spolupráce s advokátní kanceláří neobejdete.

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­fo/pravo/stiz­nost_k_evropske­mu_soudu_pro_lp_na­vod_informace_a_po­kyny_podani_stiz­nosti.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, ale nejdříve musíte vyčerpat všechny možnosti v ČR. Mám na mysli zejména Ústavní soud. Případně jiné soudy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony