Soubory v PDF

Zdravím všechny přispěvovatele a prosím o radu: Kopíroval jsem brožuru,převedl do PDF souboru a chtěl bych,aby všechny listy byly v jednom,které chci umístit na svých stránkách.Děkuji
Doplňuji:
Mám HP Deskjet F2180.

Nejlepší odpověď
mosoj

Běžně bývá ovladač skaneru vybaven programem pro převod do PDF a možností ukládat jednotlivé kopie zvlášť nebo do jednoho souboru PDF. Canony to tak v ovladačích mají. Nelze konkréktně odpovědět není známo ma čem byl převod uskutečněn.
Doplňuji:
Podívejte se pořádně na menu ovladače.
Mělo by jít nastavit ukládání stránek do souboru PDF při skanování.

Další odpovědi
led

Free program na úpravu PDF súborov PDFTools.
Môže šifrovať, dešifrovať, spojiť, rozdeliť jednotlivé listy, vytvoriť a zmeniť usporiadanie súborov PDF.
Veľmi dobrý – doporučujem

Zdroj: http://sheelap­ps.com/