Kordex

Soubor na změnu hlasu

Dobry den chtel by jsem se zeptat jestli je neaky program na zmenu hlasu. Kamarad zacal delat rap / hiphop a na divnej hlas. Nebo pres jakej soubor to delaj tyhle? http://bandzo­ne.cz/blueblo­od Nejdriv mluvej a maj divnej hlas, pak to zmenej a je to opravdu dobry. Predem diky,
Doplňuji:
a jak se tam da zmenit ten hlas?

Nejlepší odpověď
Elk

Mně to funguje i u nero wawe editoru.
Doplňuji:
Modulace hlasu je v nástrojích a efektech, ale nevím, co jste měl na mysli, tak jestli to bude to, co hledáte.

Kordex

A jak se tam da zmenit ten hlas?