ten který je

Souběžné stahování

Lze stahovat přes torrent např.hudební DVD a zároven nějaký soubor ve formátu rar z předplacené služby na Uložto?Nebudou se dva souběžně stahované formáty nějak rušit nebo dělat na PC nějakou neplechu?Díky.

Nejlepší odpověď
chudst

Ne, muzete je v klidu stahovat. Rusit se samozrejme budou – ve smyslu, ze se rychlost stahovani rozdeli mezi ne. Ciste teoreticky (v praxi je to u torrentu jinak) – stahujete normalne rychlosti 2MBs. Ted se rychlost rozdeli a budete stahovat 1MBs torrent a 1MBs z ulozto.

Ale pokud nepotrebujete z toho ulozto neco rychle stahnout, klidne to nechejte bezet soubezne. Torrenty temer nepouzivam, ale normalne stahuju vice veci zaraz.

Další odpovědi
Ella

program na stahování torrentů, jako je např. uTorrent, a uloz.to spolu nijak nesouvisí. Možná se vám trošku zpomalí počítač, ale to asi záleží na připojení… já s tím problémy ještě neměla