SOS! Zrovna jsem dělal obnovu systému a teď nemůžu používat Firefox! Co jsem udělal špatně?

Oznámení : http://www.2i­.cz/7683b69c4f
Doplňuji:
Zatím jedu v opeře a až bude chvilka, udělám dle vašich rad. 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Reinstaluj FF…
Pro ´začátek´ bez smazání uživatelských dat.
😉
Teprve, až kdyby takový reinstal nezabral, odinstaluj FF kompletně (pomocí RevoUninstaller) a nainstaluj jako ´čistou´ instalaci.

Další odpovědi
dědapetr

Zkusit ho znovu nainstalovat Firefox.

arygnoc

odinštalovať ff.
vyčistiť registre

odstrániť zložky:
(32 bit Windows) „C: \ Program Files \ Mozilla Firefox \“
(64 bit Windows) „C: \ Program Files (x86) \ Mozilla Firefox \“

doporučujem reštart os (kvôli registrom).

previesť novú inštaláciu ff.

;-Q

anonym

Proč nezkusíš IE?
http://softwa­re.seznam.cz/i­e#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=nejnov%C4%9Bj%C­5%A1%C3%AD%20I­E&utm_content=sof­tware

setapouch

Jugar: to si děláš (_|_) ?

arygnoc

jugar nevie, že ie nie je prehliadač. :D

;-Q

setapouch

Mně spíš šlo o to, že dává odkaz na neoficiální, upravenou verzi (a nezáleží na tom, jak velká firma za úpravou stojí).