LLU

Sony Xperia L – jste spokojeni s foťákem?

Odpovědi
Bedy

Fotoaparát bych zrovna u tohoto mobilu nepovažoval za silnou stránku. Docela mizérie jsou detaily, Sony nešetrně pracuje s kompresí a stačí si snímek je lehce přiblížit a uvidíte rozmazané části.

Pokud chcete mobil na focení, tak tento bych opravdu doporučit nemohl. Ze zkušeností mohu napsat, že pokud jde o fotoaparát u mobilu, tak tady je bezkonkurenční Nokia, konkrétně modely Lumia s čočkami s puncem Carl Zeiss.

mosoj

A Ty ?
Doplňuji:
Já jsem už 7 let spokojený s tímto pidimužíkem a ještě dlouho budu. Vejde se mně do kapsičky u košile a přes všechno povalování po kapsách má hlavní displej netknutý, neb je chráněný v zavřeném stavu. Také přijmutí hovoru otevřením klipu je k nezaplacení.
Na filmy chodím do kina a pořádnou muziku si pouštím z CD.
http://mobile­net.cz/clanky/so­ny-ericsson-z710i-bez-sportu-a-walkmana-1244