Markéta S.

Sony Xperia go – Přenést data na kartu SD? Jak to udělat?

Ahoj, vyjíždí mi na info.rádku tato věta: Přenést data na kartu SD. Vnitřní úložiště je ze 75% plné. Ťuknutím.
Já do toho ťuknu, jako tel. se na chvíli jako zasekne, ale nic se neděje, nic se neotevře. Nevim, v čem je chyba, či jak to udělat, abych přesunula nějaká data.

Odpovědi
Bedy

Kartu je dobré naformátovat, když se zasune do jiného telefonu, ovšem formátováním zmizí všechna data na ni uložená. Pak zkuste přesunout ta data ještě jednou.

cochee

A je SD karta v telefonu přítomna? Pokud ano, je naformátována (a ve správném formátu)?

Markéta S.

Karta byla používána předtím v jiným tel. a ta se mám formátovat, když jí dám do jinýho tel.? Karta se mi zobrazuje v tel.