Larissa

Sony Vegas

Ahoj,
nemám páru, jak jsem to udělal, ale najednou se mi v tom ehm… černém rámečku neukazuje obraz videa… Je to prostě jen černý… A přitom tam film mám atd.

Jak to můžu spravit? Moc děkuji za odpověď… Lar.

Odpovědi
SeptikB

Zde jsou příčiny podle pravděpodobnosti:

  • máte „zakázano zobrazit“ stopu videa. Povolte ji v levém rámečku stopy (vedle „vykřičníku“).
  • video je nastaveno na jinou oblast. Nastavte to ve vlastnostech zpátky (->obnovit)
  • nestíhá vám PC načítat stopy
  • jako primární stopu (nahoře) máte černý obrázek, který vše překrývá. Posuňte stopu dolů.