plzen111

Poradíte, jak obnovit Windows 7 atd.?

Chci obnovit Windows 7.Po zmáčknutí F10 my vypíše Operating Systém Not Found.V biosu mam vše zakázané.Nemam instalační cd ani nic.Ds se to nějak obnovit?Jeste po zapnutým notebooku,tak to zespoda piska.Pískaní přestane ,tak cca do 1min.Diky

Odpovědi
Lamalam

„Operační systém nenalezen“ může znamentat:
a. smazal jsi recovery
b. nemá odkud bootovat (zejména pokud máš v BIOSu vše zakázané)

Rada bude stejná, jako zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sony-vaio-vpcca3s1e – sežeň si instalační médium.