yank

Sony Memory Stick Duo – proč nefungují čtečky?

Ahoj, mam presne tuto kartu z K750i [jo, ja vim .. :)))]

https://sep.y­img.com/ay/mem­x/64mb-sony-memory-stick-duo-with-adapter-p-n-ms-duo-64mb-11.gif

chtel sem to projet Recuvou a DataRescue, co mi to najde za nostalgicke videa a fotky, ale kdyz to dam do teto AllInOne ctecky, tak to nejde – ctecku to detekuje, ale dal nic..ukaze se vymenitelny disk a pri rozkliku – vlozte disk do jednotky.. priradit jine pismeno jsem zkousel – nepomohlo, ani dalsi SW nic nedetekuje, Stellar Phoenix Photo Recovery mi akorat ukazal ze to je RAW, jenomze preformatovat to nejde.

https://i.ytim­g.com/vi/w1EXab­pRoW8/hqdefau­lt.jpg

v telefonu je karta videt, i asi 4 mp3jky na ni jsou a podle vseho funguje jak ma, a ctecka mi se vsim vzdycky fungovala + zkousel sem to i v notasu – nic ..

Odpovědi
pedro983

V zařízení, kde funguje, může být jiný systém souborů. Zkusil bych se na ní podívat ještě v Linuxu.

yank

pedro983 : diky, to me nenapadlo! Acronis mi jej ale taky nenasel, coz by mel.. zkusim tedy GParted