Šárina13

Sony experia sola-wifi

Mám na mobilu problém s wifi. Nejde se mi připojit na některé wifiny, ale někdo zase jo. Ukáže se mi tam vykřičník a píše problém s připojením. Děkuju za radu.
Doplňuji:
Na ostatních mobilech se tam připojit jde a heslo mám správné. Síla signálu je dobrá, nebo dostačující.

Nejlepší odpověď
Bedy

Je možné, že síť je chráněna tzv. MAC filteringem – zařízení, která nejsou v sezanmu povolených se do na tu wifinu nepřipojí. Nebo jsou prostě zaheslované, což je běžné.

Jinak jak silný signál tam je u těch wifin? Pokud je tam pod nějakých +/-35%, tak se z mobilu nepřipojíte, protože ty wifinu mají slabou.

Představte si wifinu jako člověka (1) s megafonem a mobil jako obyčejného člověka(2).
Když 1 zařve do megafonu, tak 2 ho uslyší. Když dvojka zařve (bez megafonu) tak ho 1 hold neuslyší anebo mu bude strašně špatně rozumět.