michaela

Sony eriksson w910i

k mobilu jsem pri koupi dostal v baleni flesku a nevim jak ji s mobilem vyuzit a kam zapojit d

Odpovědi
oskar

Použijte ji k počitači,třeba na fotky,nebo na pisničky.

anonym

flash je úložiště dat.. něco jako CD, nebo DVD pro představu. Zapojuje se do USB portu.. Po zapojení se vám v „Tento počítač“ vytvoří nový disk.. na ten si něco nahrajte, vyndejte a můžete přenést jinam.. přímo na použití s telefonem to není.. ale můžete si třeba stáhnout fotky z mobilu do pc, dát je na flash a pak pučit někomu, aby se taky podívatl.. to je jen jako příklad..

zdeny

dá se do ní vložit paměťová karta z telefonu a pak s ní můžeš pracovat v počítači s daty uloženými na kartě