martyuno

Sony Ericsson Vivaz U5

Nejde mi zapnout telefon (Sony Ericsson Vivaz U5),svítí bílé pozadí na displeji a nápis Sony Ericsson,telefon nereaguje vůbec na nic,pokoušel jsem se vyndávat baterku,nic platné,po připojení k PC se také nic neděje,počítač telefon prostě nevidí,poradí mi někdo co s tím? Předem díky za info

Odpovědi
anonym

Tohle mi občas dělá nokia 5800, tak jsem vyndal kartu, pak baterku. Vložil baterii a zapnul. Normálně naběhl, pak jsem vložil zpět kartu a fungoval dál bez problémů.