fira

Sony Ericcson.

Máte někdo Sony ericcson Satio U1?Rád bych věděl jak jste s ním spokojeni.Přemýšlím o tom že si ho koupím a tak bych chtěl znát názor těch kteří ho mají.Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

tento odkaz učtitě hodně pomůže, jsou zde veškeré plusy a mínusy přehledně zvýrazněny

http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/sony-ericsson-u1i-satio/recenze/

//

není to špatný telefon ale už má delší dobu svého nástupce v podobě XPERIA X10 – odkaz: http://www.so­nyericsson.com/cws/pro­ducts/mobilep­hones/overview/xpe­riax10 ..

Další odpovědi
aavootomtoje

moje zkušenost se sonyericcson je, že tuhle značku nikdy více(ikdyž nikdy neříkej nikdy žeeeee 🙂 ) výrobky má našlapaný -to se nedá popřít- myslím tím, že mají hodně dobrou výbavu i vzhled,ale pořád se nemůžu zbavit toho dojmu, že maj v sobě jak já říkám přesýpací hodiny… pár měsíců po záruce zkolabuje software a můžu se jít vyfotit-bohužel ne tímto výrobkem…přesvědčil jsem se o tom na vlastní kapsu a koho jsem se ptal dopadl stejně…asi výrobce nepočítá s tím že jsou mezi námi ještě jedinci co nevymění aparát už po roce