Avatar uživatele
Miroslavst

Solná jeskyně a její účinky

Tak by mě zajímalo, jaké účinky má solná jeskyně. Někdo říká tak, někdo onak.
V zimním období trpím rýmou a tak bych rád věděl, zda to pomůže? Máte s ní někdo zkušenosti?
To tam jen sedím a co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT před 4904 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano mám,je to dobrá věc pokud navštívíš tu která je skutečně solná,bohužel je u nás hodně těchto jeskyn,ale nesplnují žádný účinek,solnou jeskyni je třeba navštívit několikrát a to v přesně určeném intervalu který je danný,jinak nepomůže,na potíže dýchacích cest je dobrá

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Byla jsem v rámci dárkového kuponu. Trochu se mi spustila rýma, tak asi nějaký účinek měla.
Myslím, ale, že to chce opakovaně, aspoň 8 – 10×.
A – ano, sedíš, koukáš co kde lítá, zjistíš, že nic, povídáš si nebo posloucháš relaxační hudbu a zurčení vody. Já si poklimbala 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

K takovým solným novinkám jsem skeptický. Kdysi se zde někdo ptal jak má odstranit sůl ze zdi sklepa ve kterém se provozovala solná jeskyně. Odstranění mu vyšlo na asi 250 000 Korun, to ani pronájmem nezískal. K tomu aby zákazník mohl mluvit o blahodárných účincích s.j., musel by v nich žít. Reklamy ovšem mluví jinak. A rýma prý trvá 7 dní, tak možná za týden pobytu v solné jeskyni by se snad dalo mluvit o čemsi co deklarují obchodníci se solí a židlemi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek